Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Jsme na Facebooku, spojte se s námi!

NOVINKY

arr3Bellinzoni  NOVĚ nabídka od italské firmy Bellinzoni - chemie na kámen....

KONTAKTY

Martin Lupač
Viniční 437
664 62 Hrušovany u Brna
tel: +420 602 551 247
lupac@caggiati.cz
Ing. Michaela Hýblerová
tel: +420 603 175 730

O NÁS

Dobrý den,

dostáváte se na oficiální stránky zastoupení italské firmy Caggiati SPA v České republice.

Společnost Caggiati má více jak 50ti letou tradici ve výrobě pomníkových a sakrálních odlitků z bronzu. Během své existence se značka Caggiati stala světovou známkou, se kterou se můžete setkat na všech významných akcích a výstavách s kamenickou tématikou .

Firma spoléhá vedle tradice na výzkum, vývoj a nové technologie . S týmem designérů a výtvarníků se stala lídrem ve svém oboru.

Firmu Caggiati zastupujeme v České republice od roku 1993 a se sortimentem kolem 6.000 položek je největším dodavetelem bronzových pomníkových doplňků u nás.

Také zhotovujeme fotokeramiku s odpovídajícím rozměrem bronzových rámečků.

 

Od května 2014 je NOVĚ v nabídce chemie na kámen italského výrobce BELLINZONI.

Historie firmy Bellinzoni se počíná psát roku 1937 v italském Milánu, kdy pan Pietro Bellinzoni začíná vyrábět speciální leštící pastu na kámen, jejíž nezaměnitelné růžové plechovce se vzápětí začalo říkat mezi kameníky "La Bellinzoni (Bellinzonka)“.

Postupem času firma rozšiřovala svůj program o další výrobky na ochranu, čištění, leštění a ošetření kamene. V průběhu 60-tých let začíná pronikat ze severu Itálie na její celé území a v 70-tých letech přes Francii a Německo postupně do celého světa.

V současnosti má firma zastoupení na pěti kontinentech, ve více než sto zemích světa.

Od roku 1986 vede firmu již třetí generace:
- pan Riccardo Bellinzoni.